Menu
Your Cart
Anlaşmalı Okullara Çok Özel Fiyatlar Sizde Burada Olun Karlı Çıkın

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Firmamızı kısaca kurumsal firmaların parekendecisi olarak tanımlayabiliriz. Okulda,
 ofiste, ajansta ya da iş yerinde ihtiyaç duyulan ürünleri kaliteli, hızlı ve güleryüz ile sunmak amacıyla hizmet vermeye çalışmaktayız.  En Uygun Kırtasiye,  “Ev Dışı Tüketim Ürünleri” satış ve dağıtımının sağlanması şeklinde bir yapılanmaya gidererek, tüm işletmelerin kırtasiye, gıda, temizlik ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarının teminini  en uygun maliyet, sürdürülebilirlik ve üstün hizmet kalitesi ile sağlamaktadır.

 

Türkiye genelinde hizmet veren enuygunkirtasiye.com üzerinden çevrim içi olarak da ofis sahipleri ya da satın alma yöneticilerine ihtiyacı olan tüm malzemeleri sunarken, işlerini kolaylaştıracak yeniliklerden haberdar ederek zaman ve para tasarrufu  konusunda fırsatlar sunmaktadır.

 

Nasıl Çalışıyoruz ?

 

Kurulduğu günden bu yana dürüstlüğünden ödün vermeden iş ortaklarına en iyi işbirliği şartlarını sunmak, müşterilerine daima yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışmaktayız.  Ofis malzemelerinden, gıda ürünlerine; temizlik malzemelerinden, teknoloji ürünlerine küçük ya da büyük fark etmeksizin işletmelerin  A’ dan Z’ ye tüm ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile giderebilmelerine imkan sağlıyoruz.  Stoklu çalışma prensibimiz sayesinde işletmelerin depolama alanlarından tasarruf etmelerine olanak sağlarken;  ihtiyaç duyulan ofis malzemelerini kendi dağıtım araçlarımız ile iki gün içerisinde işletmelere ulaştırıyoruz.

Firmalara kurumsal üyelikler oluşturarak alışveriş yaptıkça farklı oranlarda indirimler sunuyoruz. Böylece bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatmış oluyoruz.

Bu siteye giriş yaparak tanımlama bilgileri kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın Gizlilik İlkeleri.